Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍ 2018Vytlačiť
 

Voľby do orgánov samosprávy obcí boli vyhlásené dňa 10. júla 2018 rozhodnutím predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č. 203/2018. Deň ich konania je určený na sobotu 10. novembra 2018.

E-mailová adresa na doručovanie oznámení e-mailová adresa na doručovanie.pdf e-mailová adresa na doručovanie.pdf (136.1 kB)
Vymenovanie zapisovateľky MVK Zapisovateľka MVK.pdf Zapisovateľka MVK.pdf (138.3 kB)
Voľby do orgánov samosprávy obcí - Informácie pre voliča Informácie pre voliča.pdf Informácie pre voliča.pdf (147.1 kB)
Zbierka zákonov Slovenskej republiky - Rozhodnutie predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č. 203/2018 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí Zbierka zákonov SR.pdf Zbierka zákonov SR.pdf (220.8 kB)
Zverejnenie počtu trvale bývajúcich obyvateľov v obci Nedašovce Počet obyvateľov Nedašovce.pdf Počet obyvateľov Nedašovce.pdf (5 kB)
OZNÁMENIE o určení počtu poslancov a o utvorení volebného obvodu pre voľby do orgánov samosprávy obcí Oznámenie - počet poslancov.pdf Oznámenie - počet poslancov.pdf (126.4 kB)
Informácie pre voličov o spracúvaní osobných údajov Informacie_pre_volicov_o_spracuvani_osobnych_udajov.pdf Informacie_pre_volicov_o_spracuvani_osobnych_udajov.pdf (208 kB)

 
 
ÚvodÚvodná stránka